Toimitusjohtajakurssi 2022 II Turku
TOIMITUSJOHTAJAKURSSI ALKAA TURUSSA
Olemme toteuttaneet Toimitusjohtajakursseja jo vuodesta 1991 lähtien. Vuosittain toteutamme n. 10 Toimitusjohtajakurssia ympäri Suomea. Olemme toteuttaneet yli 460 kurssia ja osallistujia näillä kursseilla on ollut tänä aikana jo lähes 7 000. Osallistujat ovat olleet toimitusjohtajia, markkinointipäälliköitä, tuotantopäälliköitä ja erilaisissa esihenkilöasemassa olevia yrityksen avainhenkilöitä.
Kenelle: Kurssi on tarkoitettu johtotehtävissä työskenteleville tai tulosvastuullisiin tehtäviin siirtyville henkilöille, jotka haluavat valmiuksia yrityksen kokonaisvaltaiseen johtamiseen. Ketä sinä haluat yrityksessäsi kehittää?
Sisältö: Toimitusjohtajakurssi sisältää 10 kaksipäiväistä koulutusjaksoa yrityksen johtamisen keskeisistä osa-alueista. Kurssiin voit ostaa myös konsultointipäivän, jonka voit käyttää yrityksesi ajankohtaisen asian kehittämiseen tai vaikka omien johtamisvalmiuksiesi sparraukseen. Tarkempi kurssin sisältö liitteenä.
Toteutamme Toimitusjohtajakurssin ajalla 1.12.2022 – 4.10.2023. Koulutusjaksot toteutetaan lähikoulutuksena. Lataa koulutuksen päivät Google-kalenteriisi tästä.
Osallistumismaksu: Osallistumismaksu on 3 175 € + alv 24 % / osallistuja. Mikäli haluat ostaa myös konsultointipäivän, on sen hinta 1 300 € + alv/päivä.
Ilmoittautuminen: Ilmoittautua voi oheisella ilmoittautumislomakkeella viimeistään 21.11.2022. Kurssille voidaan ottaa vain 15-20 ensimmäistä.
Koulutuspaikka: Messukeskus, Turku
Tervetuloa mukaan!
Konsulttitoimisto Seppo Hoffrén Oy Consultancy
Sinikka Karjalainen, markkinointipäällikkö
040 722 2817
Ilmoittautuminen
Please select a valid formSijainti
Ota yhteyttä
Puijonkatu 30, 2. krs
70110 Kuopio
puh. +358 207 211 400
company@ktshc.fi