Tuotantopäällikön tehovalmennus 2023 III
Tuotantopäällikön tehovalmennus on alkamassa lokakuussa etävalmennuksena. Valmennus sisältää 12 x 3,5 tunnin mittaisia koulutusjaksoja ja toteutetaan Zoom sovelluksen kautta.
Koulutuksen kohderyhmänä on yritykset, jotka haluavat tuotannon/palveluiden tehostamisen kautta parantaa liiketoimintaansa. Osallistujina yritysten omistaja-yrittäjät, yritysjohto, tuotantopäälliköt ja muut tuotannosta/palvelutuotannosta vastaavat avainhenkilöt. Tuotantopäällikön tehovalmennus antaa osallistujille valmiuksia tuotantopäällikön tehtävässä onnistumiselle ja antaa lisätietoa tuottavuuden eri osa-alueista ja sen tehostamisesta.
Osallistumismaksu on 1 575 € + alv / osallistuja.
Koulutus toteutetaan ajalla 2.10.2023 – 7.5.2024.
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 22.9.2023.
Lataa koulutuksen päivät kalenteriisi
Valmennuksen ja henkilökohtaisen kehittymisen tueksi on mahdollista ostaa myös yrityskohtaisia konsultointipäiviä. Mikäli haluat ostaa myös konsultointipäivän, on osallistumishinta 2 875 € + alv. Konsultointipäivien aiheet sovitaan kunkin osallistujan tarpeen mukaan erikseen.
Lisätietoja
Henry Hoffrén
Konsulttitoimisto Seppo Hoffrén Oy Consultancy
Ilmoittautuminen
Please select a valid formOta yhteyttä
Novapolis, Microkatu 1, 70210 Kuopio
puh. +358 207 211 400
company@ktshc.fi
Laskutus
Pyydämme ensisijaisesti toimittamaan laskut yritykseemme verkkolaskuina.
Verkkolaskuosoite: 003704517541
Välittäjä: Maventa