fi

Alkaa

10.12.2024

Kouluttajat


Tämä kurssitoteutus on jo alkanut, katsothan muut toteutukset täältä

Tuotantopäällikön tehovalmennus on alkamassa joulukuussa etävalmennuksena. Valmennus sisältää 12 x 3,5 tunnin mittaisia koulutusjaksoja ja toteutetaan Zoom-sovelluksen kautta.

Koulutuksen kohderyhmänä on yritykset, jotka haluavat tuotannon/palveluiden tehostamisen kautta parantaa liiketoimintaansa. Osallistujina yritysten omistaja-yrittäjät, yritysjohto, tuotantopäälliköt ja muut tuotannosta/palvelutuotannosta vastaavat avainhenkilöt.

Tuotantopäällikön tehovalmennus antaa osallistujille valmiuksia tuotantopäällikön tehtävässä onnistumiselle ja antaa lisätietoa tuottavuuden eri osa-alueista ja sen tehostamisesta.

 

Koulutuksen laajempi sisältö

 

Osallistumismaksu on alennushintaan 1 597 € + alv/osallistuja (norm. hinta 1 775 + alv/osallistuja, tarjous voimassa vuoden 2024 loppuun asti)

Koulutus toteutetaan ajalla 10.12.2024 – 15.8.2025.

Valmennuksen ja henkilökohtaisen kehittymisen tueksi on mahdollista ostaa myös yrityskohtaisia konsultointipäiviä. Mikäli haluat ostaa myös lisäkonsultointipäivän, on sen hinta 995 € + alv + mahdolliset matkakulut.

Kurssin minimiosallistujamäärä on 8 hlöä, pidätämme oikeuden siirtää tai perua kurssin jos se ei täyty.

Laskutus 1. kurssijakson jälkeen, 7 pvä netto

 

Lisätietoja

Henry Hoffrén

Markkinointipäällikkö

Ktsh Oy Consultancy

+358 40 1966 684

henry.hoffren@ktshc.fi 

Ilmoittautuminen

Please select a valid form

Alkaa

10.12.2024

Kouluttajat


Ota yhteyttä

Novapolis, Microkatu 1, 70210 Kuopio
puh. +358 207 211 400
company@ktshc.fi

 

Laskutus

Pyydämme ensisijaisesti toimittamaan laskut yritykseemme verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite: 003704517541

Välittäjä: Maventa

Ota yhteyttä
Suostumus